This is the latest new from us.

You can edit this description in the Content Category Manager.

This will show the most recent article. You can easily change it to show more if you wish.

The module on the left shows a list of older articles.

Ginekolog - położnik, dr med. Wojciech Kazimierak - ŁÓDŹ ul. Piotrkowska 17, wtorki 16-18 Łódź, Kusocińskiego 61 piątki od 16:00 ** tel. 609 93 93 93 ** Łowicz, Plac Koński Targ 7 - poniedziałki 18-20

Opublikowano: niedziela, 31, maj 2015 Super User

Pracuję w Szpitalu im. Madurowicza, który mieści się w Łodzi, na ul. Wileńskiej 37.  Obecnie odbywa się w naszym oddziale bardzo dużo porodów ale warunki dla rodzących  Pań są dobre,  każda z nich ma do dyspozycji osobne pomieszczenie, co zapewnia poczucie intymności w czasie porodu. Jest to ważne także dla bliskich osób, które bardzo często są obecne przy porodzie ("poród z mężem").

Moim drugim miejsczem pracy jest   CENTRUM MEDYCZNE OMEGA   Udzielam tam porad w ramach prywatnej praktyki lekarskiej. Ośrodek znajduje się . . .      

sala operacyjna     CENTRUM MEDYCZNE OMEGA Rejestracja: tel.  

Porody w znieczuleniu zewnątrzoponowym ZOP odbywają się w ramach umowy z NFZ, bez dodatkowej opłaty 

 
.przy ulicy Piotrkowskiej 17 w Łodzi..
Współpracuję także z prywatnym ośrodkiem leczenia par z niepowodzeniami rozrodu - GRAVITAprowadzonym przez doktora Wojciecha Gontarka.Ośrodek  mieści się w Łodzi przy ulicy Kniaziewicza 20A, kierowany przez dr Wojciecha Gontarka. Dr Gontarek jest Absolwentem  Akademii Medycznej w Łodzi. W latach 1987-1992  zatrudniony jako asystent w Instytucie Endokrynologii i Zakładzie Genetyki   Medycznej przy Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, z którym utrzymuje  ścisłą  współpracę  w zakresie diagnostyki genetycznych przyczyn niepłodności. Stypendysta Uniwersytetu Medycznego AKH w Wiedniu w latach 1992-1994 . Laureat stypendium rządu austriackiego na Oddziale Endokrynologii i Leczenia Niepłodności prowadzonym przez Prof. Johannes  Huber. W 1998 uzyskał II Stopień Specjalizacji w zakresie Ginekologii i Położnictwa na Akademii Medycznej w Łodzi. Od 1998 prowadzi  prywatną działalność lekarską w zakresie leczenia par z niepowodzeniami rozrodu,  we współpracy  z prywatną Kliniką  KINDERWUNSCHZENTRUM z siedzibą w  Wiedniu,  prowadzoną przez Univ.Prof.Dr  Andreas Obruca  i   Univ.Prof.Dr  Heinz Strohmer (http://www.kinderwunschzentrum.at/). Od dnia 28 września 2009 r. GRAVITA rozpoczęła stałą współpracę z kliniką  Kinderwunschzentrum, co związane jest z wymaganymi szkoleniami w zakresie diagnostyki andrologicznej, procedur IVF, ICSI, oceny ultrasonograficznej. Obecnie  oprócz wykonywania prywatnej praktyki lekarskiej  pełni dyżury w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M.Kopernika w Łodzi  oraz wizyty konsultacyjne  w przychodni  MEDICA 2000 w Warszawie (http://www.medica2000.pl). Bierze udział w licznych kongresach i  szkoleniach  na terenie Polski, Niemiec i Austrii.

Więcej artykułów…