Ginekolog - położnik, dr med. Wojciech Kazimierak - ŁÓDŹ ul. Piotrkowska 17, wtorki 16-18 Łódź, Kusocińskiego 61 piątki od 16:00 ** tel. 609 93 93 93 ** Łowicz, Plac Koński Targ 7 - poniedziałki 18-20

Opublikowano: niedziela, 31, maj 2015 Super User

Pracuję w Szpitalu im. Madurowicza, który mieści się w Łodzi, na ul. Wileńskiej 37.  Obecnie odbywa się w naszym oddziale bardzo dużo porodów ale warunki dla rodzących  Pań są dobre,  każda z nich ma do dyspozycji osobne pomieszczenie, co zapewnia poczucie intymności w czasie porodu. Jest to ważne także dla bliskich osób, które bardzo często są obecne przy porodzie ("poród z mężem").

Moim drugim miejsczem pracy jest   CENTRUM MEDYCZNE OMEGA   Udzielam tam porad w ramach prywatnej praktyki lekarskiej. Ośrodek znajduje się . . .      

sala operacyjna     CENTRUM MEDYCZNE OMEGA Rejestracja: tel.  

Porody w znieczuleniu zewnątrzoponowym ZOP odbywają się w ramach umowy z NFZ, bez dodatkowej opłaty 

 
.przy ulicy Piotrkowskiej 17 w Łodzi..
Współpracuję także z prywatnym ośrodkiem leczenia par z niepowodzeniami rozrodu - GRAVITAprowadzonym przez doktora Wojciecha Gontarka.Ośrodek  mieści się w Łodzi przy ulicy Kniaziewicza 20A, kierowany przez dr Wojciecha Gontarka. Dr Gontarek jest Absolwentem  Akademii Medycznej w Łodzi. W latach 1987-1992  zatrudniony jako asystent w Instytucie Endokrynologii i Zakładzie Genetyki   Medycznej przy Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, z którym utrzymuje  ścisłą  współpracę  w zakresie diagnostyki genetycznych przyczyn niepłodności. Stypendysta Uniwersytetu Medycznego AKH w Wiedniu w latach 1992-1994 . Laureat stypendium rządu austriackiego na Oddziale Endokrynologii i Leczenia Niepłodności prowadzonym przez Prof. Johannes  Huber. W 1998 uzyskał II Stopień Specjalizacji w zakresie Ginekologii i Położnictwa na Akademii Medycznej w Łodzi. Od 1998 prowadzi  prywatną działalność lekarską w zakresie leczenia par z niepowodzeniami rozrodu,  we współpracy  z prywatną Kliniką  KINDERWUNSCHZENTRUM z siedzibą w  Wiedniu,  prowadzoną przez Univ.Prof.Dr  Andreas Obruca  i   Univ.Prof.Dr  Heinz Strohmer (http://www.kinderwunschzentrum.at/). Od dnia 28 września 2009 r. GRAVITA rozpoczęła stałą współpracę z kliniką  Kinderwunschzentrum, co związane jest z wymaganymi szkoleniami w zakresie diagnostyki andrologicznej, procedur IVF, ICSI, oceny ultrasonograficznej. Obecnie  oprócz wykonywania prywatnej praktyki lekarskiej  pełni dyżury w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M.Kopernika w Łodzi  oraz wizyty konsultacyjne  w przychodni  MEDICA 2000 w Warszawie (http://www.medica2000.pl). Bierze udział w licznych kongresach i  szkoleniach  na terenie Polski, Niemiec i Austrii.